Prednášky a konzultácie

Potrebujete posunúť úroveň vedomostí a zručností Vašich zamestnancov o level ďalej? Prípadne ste podnikateľ, ktorý si marketing spravuje vo vlastnej réžii, no neviete si s niečím pomôcť?

Ste na správnej adrese! Naši lektori a konzultanti Vám na mieru pripravia materiály presne podľa Vašich aktuálnych problémov.

Vyplňte prosím formulár nižšie a detaily si dohodneme osobne.

Marketingové stredy

Najbližšia prednáška sa bude konať 24.4.2024 a jej hlavnou témou bude
marketingová automatizácia.

Čo ťa čaká? Spolu si odhalíme tajomstvá marketingovej automatizácie a ukážeme ti, ako ju využiť na zvýšenie efektivity a úspešnosti tvojich marketingových kampaní. Budeš mať príležitosť objaviť najnovšie nástroje, stratégie a postupy, ktoré ti pomôžu automatizovať a optimalizovať tvoje marketingové úsilie.

Recenzie

Pre koho je táto prednáška vhodná? Ak sa zaujímaš o inovatívne metódy marketingu, pracuješ v oblasti digitálneho marketingu alebo len jednoducho chceš získať nové poznatky a inšpiráciu, táto prednáška je pre teba určená. Nezáleží na tom, či si začiatočník alebo skúsený profesionál, marketingová automatizácia ti môže ponúknuť nové možnosti a príležitosti.

Pozrieme sa na rôzne triky, ako hacknúť digitálnu produktivitu a procesy firemného marketingu. Koncepty ako automatizovanie e-mail marketingu, dynamická tvorbu obsahu, publikovanie príspevkov na sociálnych sieťach, nespočetné množstvo use casov s využitím nástroja Zapier a množstvo ďalších skvelých tipov, ti zaručene vleje novú dávku entuziazmu pre tvoje podnikanie.

Dátum a miesto konania tejto epizódy je ako vždy Coworking Poprad a posledná streda v mesiaci, teda 24.4.2024 o 17:00. Ďakujeme, že si s nami, a tešíme sa na stretnutie 🙂

Zaregistruj sa ešte dnes!

Vaše prihlásenie nebolo úspešné. Prosím skúste to znova. Ak problém pretrváva, napíšte nám na info@agenturaluminary.sk a my Vás radi prihlásime manuálne 🙂
Vaše prihlásenie na bezplatnú prednášku bolo úspešné. Tešíme sa na Vás 🙂

Bezplatná registrácia na 24.4.2024

Vaše kontaktné údaje potrebujeme pre účely registrácie a následné zaslanie edukačných materiálov z prednášky.

O projekte

Od januára 2024 spúšťame úplnú novinku v našich službách – Marketingové stredy.

Počas šiestich mesiacov budeme pravidelne v Coworkingu Poprad organizovať marketingové prednášky na rôzne témy.

Podujatie organizujeme v spolupráci s projektom Biznis raňajky Poprad. Vďaka tomuto partnerstvu je vstup na Marketingové stredy pre všetkých účastníkov Biznis raňajok BEZPLATNÝ.

V prípade, že ste sa Biznis raňajok ešte nezúčastnili, nie je to problém a môžete sa k nám taktiež pripojiť. Vstupné je v tomto prípade 10€.

Prednášky budú prebiehať raz za mesiac v stredu o 17:00. Počet miest je limitovaný na 20, preto je potrebné sa vopred zaregistrovať.

Presný harmonogram semestra: