O agentúre

Marketingová agentúra z Popradu

Vitajte u nás! Sme Luminary. Marketingová agentúra z Popradu, lokálny subjekt  s globálnym know-how v digitálnom marketingu.

Sme veľmi radi, že ste si našli cestu na náš web. V nasledujúcich riadkoch Vám priblížime kto sme, čo máme za sebou a v čo veríme. Špecializujeme sa na klientsky fullservis, aby sme sa mohli stať Vašou jedinou marketingovou zastávkou. Pod jednou strechou u nás dostanete všetko, čo pre Váš digitálny marketing potrebujete.

Sme malí. A práve vďaka tomu dbáme na prvotriednu kvalitu našich služieb. Klienti sú pre nás prvoradí a preto si na nich vždy nájdeme dostatok času.

Marketingová agentúra z Popradu

Misia Agentúry Luminary

Našim hlavným poslaním je poskytnúť klientom kvalifikovanú fullservisovú alternatívu voči čiastkovým marketingovým riešeniam. Tie sú totiž často nekonzistentné, bez vzájomného prepojenia a ohľadu na biznis ciele, čo na konci dňa vedie k neefektívnemu využívaniu marketingového rozpočtu. Sme toho názoru, že bez ohľadu na veľkosť klienta by mali marketingové aktivity vždy dávať zmysel a slúžiť vyššiemu cieľu.

Nie sme agentúra, ktorá Vás bude presviedčať, že e-mail marketing je riešením všetkých problémov alebo že inzercia na Facebooku Vás zaručene vystrelí do nebies. Vieme totiž, že každého z Vás musíme posúdiť individuálne. A taký bude aj náš návrh spolupráce – ušitý na mieru pre Vás.

Záleží nám tiež aj na stave odvetvia digitálneho marketingu na regionálnej úrovni, preto sa snažíme kultivovať odborné prostredie, prinášať nové trendy a formovať trh.

Vízia Agentúry Luminary

A o čom ako agentúra snívame? Našou víziou je vytvorenie kvalitnejšieho marketingového sveta, v ktorom bude mať každý klient – bez ohľadu na svoju veľkosť, skúsenosti, či trhovú vertikálu:

"Výborná spolupráca. V rámci Coworking Poprad nám Agentúra Luminary pomohla naštartovať naše marketingové aktivity. Všetko vysvetlili a nastavili tak, aby to perfektne fungovalo."
- Tomáš Kuzár, Coworking Poprad - Poprad, SK

Príbeh značky Luminary

“Na počiatku bolo slovo a to slovo bolo svetlo. Svetlo vo tmách svietilo a tmy ho neprijali.” 

Príbeh značky Luminary sa začal písať v našej mladosti, kedy sme o tom sami nevedeli, pretože sme žili v tme. A vďaka nej sme na vlastnej koži mali možnosť pocítiť, aké je v tme blúdiť, tápať a strácať sa. Marketing a zvlášť ten digitálny prináša množstvo možností, v ktorých je veľmi ľahké prepadnúť pokušeniu a všetko okamžite vyskúšať. Veď to sami poznáte… Otestovať taký softvér, zaplatiť si onaký nástroj, no výsledky stále akosi neprichádzajú.

Ako sa však postupom času a s pribúdajúcimi skúsenosťami kryštalizovala naša profesionálna špecializácia, do hlbín nášho poznania postupne začali prenikať prvé rozjasňujúce lúče. Sami sme si prešli procesom osvietenia a skladali sme si jeden kúsok k druhému, až nám to jedného dňa začalo všetko do seba zapadať. Naučili sme sa digitálny marketing chápať a používať ho vo svoj prospech. Pracovali sme na marketingu globálne gigantických, národne veľkých ale aj lokálne maličkých značiek. 

A práve vďaka nášmu prechodu z tmy do svetla vznikla značka Luminary. Digitálna marketingová agentúra, ktorá prinesie lúče strategického poznania a najmodernejších technológií aj do Vašej spoločnosti. Luminary je zdroj svetla. Luminary je ale zároveň aj zdroj poznania, inšpirácie a správneho ovplyvňovania svojho okolia. Je prominentom vo sfére komplexného digitálneho marketingu. Dnes stojíme pred Vami s arzenálom skúseností a know-how pripravení zmeniť Váš pohľad na marketing. Ponúkame Vám otvorenú ruku, ktorá bude pevným záchytným bodom na vzrušujúcej ceste, ktorá nás spolu čaká. 

A čo Vy? Ste pripravený vystúpiť z temnoty a vychutnať si ten krásny výhľad na atraktívny marketingový svet plný svetla?